Montované haly pro vinaře přímo od výrobce

Montované haly pro vinaře
přímo od výrobce

Jsme Borga

Společnost Borga je tradičním švédským výrobcem hal a prostřednictvím svého zastoupení na českém trhu dodavatelem širokého spektra skladových a víceúčelových hal pro oblast vinařství. Máme zkušenosti s návrhem a výstavbou jednoduchých hal i rozsáhlých areálů. Zabýváme se ale i rekonstrukcemi a adaptací stávajících budov.

Montované haly
40 let zkušeností

40 let
zkušeností

Švédská kvalita

Švédská
kvalita

Rychlá realizace

Rychlá
realizace

Systém Quick and Easy

Systém Quick
and Easy

Výhodná cena

Výhodná
cena

Výhody montovaných hal Borga

Potřebujete, aby vaše nová hala stála v nejkratším možném čase a současně byla cenově přijatelná? Systém Quick and Easy nabízí výběr z několika typů standardních montovaných hal s pevně danými rozměry. Velkou výhodou je rychlost, rámy mohou být postavené již od 6 týdnů po podpisu smlouvy. Celý proces spolupráce s námi zabere od zahájení až po konstrukci haly z předem připravených a prefabrikovaných dílů minimální množství času. Na místě probíhá pouze montáž, bez nutnosti svařování.

Výhody montovaných hal Borga

Haly pro vinaře

Když se řekne vinařství, každý si představí sklenku vína, sklípek a sluncem zalité vinice. Je to pěkná a romantická představa, ale než se vinař dobere ke sklence dobrého vína, znamená to odvést obrovský kus práce na vinici i při výrobě vína samotného. A bez dobrého zázemí a vybavení se v dnešní době dobrý vinař neobejde.

Vinařství je dnes plnohodnotným odvětvím zemědělské produkce, která klade nemalé nároky na technologie, potravinářské předpisy, prostor pro samotnou výrobu vína, jeho zrání a skladování, ale i na prostory potřebné pro mechanizaci. Ve světě i u nás se vinařům osvědčilo vsadit na ocelové montované haly. V Česku, Slovensku a Rakousku zájem o tyto montované vinařské haly roste velice rychle. Stávají se stále více populárnějšími pro jejich variabilitu, dlouhou životnost spojenou s ekonomickou výhodností a zajímavým vzhledem.

Zaujala vás naše nabídka? Chcete nezávaznou kalkulaci nebo se třeba jen poradit o vhodném řešení? Ozvěte se nám. Stačí poslat poptávku nebo kontaktovat napřímo naše obchodníky.

Montované haly přímo od výrobce

Montované haly
přímo od výrobce